Login

Etapa Urmatoare

Datum Sâmbătă., 23. Sep. 2017 Beginn 20:30
CS Concordia Chiajna
ACS Sepsi OSK Sf. Gheorghe
-:-
CS Concordia Chiajna - ACS Sepsi OSK Sf. Gheorghe
Previous MatchReset

Centrul de Copii si Juniori

Imprimare PDF
Prezentarea echipelor Centrului de Copii si Juniori
Antrenor

Program antrenament*

CONCORDIA CHIAJNA - JUNIORI A
Emil Ursu

Luni-Vineri
11.00-13.00 - Teren Rosu

CC-Juniori-A

Randul de sus: Emil Ursu(Antrenor), Ilie Daniel, Georgescu Andrei, Raducan Alexandru, Vlase Florin, Zinca Daniel, Bustei Jean, Spanu Nicolas, Gheorghe Daniel, Moise Andrei
Randul de jos: Nicolae Valentin, Moldoveanu Cosmin, Tanase Florin, Alecu Laurentiu, Hassan Amet, Tarnacop Daniel, Radu Serban, Stangaciu Denis, Burchi Ionut
CONCORDIA CHIAJNA - JUNIORI B Nita Cristian Luni - Vineri
08.00-09.30 - Teren Chiajna
Marti
15.00-16.30 - Teren Rosu

CC-Juniori-B

CONCORDIA CHIAJNA - JUNIORI B1 Constantin Zamfir
Pena Gheorghe

Marti-Vineri
09.30-11.00 - Teren Rosu

CC-Juniori-B1

CONCORDIA CHIAJNA - JUNIORI 2000 Dumitru Borborea Marti-Vineri
08.00-09.30 - Teren Rosu
Marti-Vineri
15.30-17.00 - Teren Rosu
CC-Juniori-2000
Randul de sus - Dumitru Bolborea(Antrenor), Jipan Florin, Luta Adrian, Al Chami Leonard, Gheorghe David, Paliu Andrei, Anghelescu Antonio, Burlacu Robert, Ivan Robert, Georgescu David, Stanica Alexandru, Timnea Antonio, Talpiga Matei
Randul de jos - Dogaru Razvan, Vasile Alin, Crangus Andrei, Paun Ionut, Stancu Florin, Obedeanu Cosmin, Titiriga Alexandru, Haralambie Alexandru, Guceanu Vlad, Ivan Andrei
CONCORDIA CHIAJNA - JUNIORI 2001 Nicolae Ruse Luni-Vineri
08.00-09.30 - Teren Rosu
Miercuri/Vineri
15.30-17.00 - Teren Rosu
CC-Juniori-2001
CONCORDIA CHIAJNA - JUNIORI 2002 Voicu Ionut Luni-Vineri
09.30-11.30 - Teren Rosu
CC-Juniori-2002
Randul de sus - Ionut Voicu(Antrenor), Achim Alexandru, Stemate Alexandru, Cocos Catalin, Cristea Ionut, Dobrogeanu Mihai, Badea Bogdan, Mocanu Adrian, Niculae Leonard, Marcu Andrei
Randul de jos - Cocos Alin, Dumitru Daniel, Rusu Mario, Mosu Roberto, Gherghina Cristian, Dumitru Andrei, Constantin Ionut, Dobre Alin
CONCORDIA CHIAJNA - JUNIORI 2003 Karamyan Arman Luni/Miercuri/Vineri
08.00-10.00 - Teren Chiajna
CC-Juniori-2003
CONCORDIA CHIAJNA - JUNIORI 2004 Panduru Robert Marti-Vineri
08.00-10.30 - Teren redus Chiajna
CC-Juniori-2004
CONCORDIA CHIAJNA - COPII 2005 Karamyan Artyom Luni/Miercuri/Vineri
16.00-17.30 - Teren Rosu
CC-Juniori-2005
CONCORDIA CHIAJNA - COPII 2006 Radu George Luni/Joi
16.45-18.00 - Teren Rosu
Marti/Miercuri/Vineri
16.30-18.30 - Teren 2 Chiajna
CC-Juniori-2006
Randul de sus - Radu George (Antrenor), Iordan Mario, Puicea Giorgio, Pletea Ianis, Stefan Vladut, Dumitrescu David, Radu Luca, Cherciu Daniel, Shehait Hussein, Semen Elias
Randul de jos - Buduru Davis, Trandafir Davis, Dumitru Radu, Manolache Matei, Marcu David, Andronache Emy, Cristea Andrei
CONCORDIA CHIAJNA - COPII 2007-2010 Postolache Alin Luni/Miercuri/Vineri
17.00-18.30 - Teren Rosu
Luni/Miercuri/Vineri(Initiere)
16.00-17.00 - Teren Rosu
CC-Juniori-2007-2010

* Programul de antrenament poate suferi modificari.
   Pentru informatii suplimentare contactati Managerul CCJ,
   dl. Mugurel Porumbacu, la numarul de telefon 0751 194 600

Costel Oraca Sef Centru Copii si Juniori
Mugurel Porumbacu Manager CCJ/Concordia II
Adam Ionel Antrenor portari

 

 lotto-logo


 eurosigla1


 div


 sigch2


 

Legaturi utile

  • frf.ro - Federatia Romana de Fotbal
  • lpf.ro - Liga Profesionista de Fotbal
  • uefa.com - Uniunea Asociatiilor Europene de Fotbal

SONDAJ DE OPINIE

Pe ce loc credeti ca va termina Concordia PlayOut-ul?