Datum Sâmbătă., 24. Aug. 2019 Beginn 11:00
0:3
Concordia Chiajna - Turris Oltul Turnu Măgurele
Previous MatchReset

Jurnal de cantonament - ziua 11

67229157 2196318993799693 6751784427212242944 nUltima zi de cantonament, ultimul amical și încă o victorie în palmaresul “vulturilor” noștri. Concordia a câștigat partida cu FC Sabah, cu scorul de 2-1, ambele goluri fiind marcate de ceea ce se arată a fi unul dintre cuplurile de atac de succes ale echipei noastre. În minutul 35 al partidei, Ivanovici a executat o lovitură laterală, care i-a servit lui Bari drept centrarea perfectă pentru o semifoarfecă de efect. Azerii au reușit să egaleze, după pauză, însă același cuplu de atac nu a fost de acord cu un rezultat de egalitate și a închis tabela în minutul 72, când cornerul bătut de Ivanovici a devenit pasă de gol pentru Bari. Intensitatea partidei s-a domolit puțin în momentul în care un “Azorel” al turcilor a decis să ia parte la acțiune și a traversat terenul de joc.

Felicitări, băieți! Vă așteptăm să repetați performanța și în meciurile oficiale!

Pentru a avea dreptul de a comenta la acest articol va trebui sa va inregistrati sau sa va autentificati.