Login

Etapa Urmatoare

Bun venit, Ionuț Badea!

ionuut badeaFostul secund al naționalei de fotbal a României, Ionuț Badea, va ocupa, începând de astăzi, funcția de antrenor principal al echipei noastre. Înainte de a face parte din staff-ul echipei naționale condus de Anghel Iordănescu și, mai apoi, de Christopf Daum, tânărul tehnician a antrenat echipe precum FC Argeș, Pandurii Tg Jiu, Universitatea Cluj, FC Brașov sau Oțelul Galați.

“Comisarul” rămâne în angrenajul clubului nostru, revenind la funcția antrerioară, cea de director tehnic. Ionuț Badea va fi prezentat miercuri, 25 aprilie 2018, într-o conferință de presă ce va începe la ora 16:30.

 

Pentru a avea dreptul de a comenta la acest articol va trebui sa va inregistrati sau sa va autentificati.

  • Clasament

  • ETAPA

#
ECHIPA
M
P
1 GazM 14 48
2 Botosani 14 44
3 Dinamo 14 43
4 Volintari 14 31
5 Iasi 14 31
6 Herman 14 27
7 Dunărea 14 25
8 Concordia 14 19

 lotto-logo

 


 

eurosigla1


div


medass


 

computerland 2


sigla2


 

Banner

Legaturi utile

  • frf.ro - Federatia Romana de Fotbal
  • lpf.ro - Liga Profesionista de Fotbal
  • uefa.com - Uniunea Asociatiilor Europene de Fotbal